Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN öncülüğünde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesi ile Toroslar İlçemizde ikamet eden şehit ailelerimiz ziyaret edildi.
 
 
        İlk ziyaret Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN ve eşi Özlem ŞAHİN, İlçe Emniyet Müdürü Şeref ÜLGEN, İlçe Müftüsü Mehmet CİNGÖZ ve Toroslar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatma GÜNAYDIN tarafından yapıldı.
 
 
        Ziyaretlerde 2018 yılında Şehit olan Uzman Çavuş Asım TÜRKEL, 2014 yılında Şehit olan Polis Memuru Ahmet YILDIRIM,  2017 yılında Şehit olan Uzman Çavuş Mustafa SARI, 2018 yılında Şehit olan Uzman Çavuş Durmuş TEK ve 2016 yılında şehit olan Uzman Çavuş Cihangir CAN’ın aileleri ziyaret edildi.
 
 
        İkinci ziyaret İlçe Jandarma Komutanı Mahmut ERYİĞİT, İlçe Nüfus Müdür Vekili İbrahim ÖZYURT, İlçe Sağlık Müdürü Hasan DİNÇER ve İlçe Müftülük Görevlisi Orhan Coşkun tarafından yapıldı.
 
 
        Ziyaretlerde 2017 yılında şehit olan Polis Memuru Burak YILDIZ, 1991 yılında şehit olan Jandarma Er Cüneyt OĞHAN, 1993 yılında şehit olan Polis Memuru Veli KAPLAN, 2016 yılında şehit olan Uzman Çavuş Murat Erdi EKER ve 1996 yılında şehit olan Jandarma Er Mehmet TÜRK’ün aileleri ziyaret edildi.
 
 
        Üçüncü ziyaret İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BADAS, İlçe Malmüdürü Dur Hasan ÜNAY ve İlçe Müftülük Görevlisi Mehmt Ali TURAN tarafından yapıldı.
 
 
        Ziyaretlerde 1998 yılında Şehit olan Jandarma Onbaşı Ümit TÜRKMEN, 1980 yılında Şehit olan Jandarma Er Ramazan GÜLDOĞAN, 2016 yılında Şehit olan Polis Memuru Necdet ALICI, 1994 yılında Şehit olan Korucu Sabri ERYETKİN, 2009 yılında şehit olan Jandarma Er Mesut TORAMAN’ın aileleri ziyaret edildi.
 
 
        Son ziyaret ise İlçe Yazı İşleri Müdürü Fatih YILMAZ, İlçe Tarım ve Orman Müdür vekili Mehmet Ali GÖÇMEN, İlçe Tapu Müdürü İsmail ŞİMŞEK ve İlçe Müftülük Görevlisi Adem KOÇ tarafından yapıldı.
 
 
        Ziyaretlerde 1994 yılında Şehit olan Piyade Er Hakan ASLANTAŞ, 1993 yılında Şehit olan Piyade Er Aşkın ÖZDEMİR, 1993 yılında Şehit olan Jandarma Üsteğmen İsmet AKIN, 1993 yılında Şehit olan Piyade Er Çetin ÖZÇİFTÇİ ve 1988 yılında Jandarma Er Mehmet BAYER’in aileleri ziyaret edildi.
 
 
        Ziyaretlerde Şehit Aileleri ile sohbet edilerek sorunları ve dilekleri alındı. Bu vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ruhuna okunan Kuran-ı Kerim'in ardından şehit ailelerine başsağlığı dileklerinde bulunularak ziyaretler sona erdi.