Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN, Çukurova Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN’e İlçe Emniyet Müdürü Abubekir FİL ve Çukurova Mahalle Muhtarı Muzaffer FİLİZ eşlik etti.
 
        Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN, Çukurova Mahallesinde bulunan vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledi. TORTEK’e bağlı Kilim Dokuma Merkezi’ni de ziyaret eden Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN, kursiyerlerin yapmış olduğu ürünleri yerinde inceledi.
 
        Daha sonra Çukurova Mahalle Muhtarlığını ziyaret eden Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN, Mersin Yörükler Derneği Başkanı Hidayet DİNÇER ve Yönetim Kurulu Üyelerinden plaket takdim edildi.
 
        Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN vatandaş ve esnaf ziyaretinde “Çukurova Mahallesinde bulunan esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek istek ve sorunlarını yerinde dinledik. Esnaflarımıza hayırlı işler dileklerinde bulunduk. Ziyaretimizde ev sahipliği yapan Çukurova Mahalle Muhtarı Muzaffer FİLİZ ve şahsımıza plaket takdim eden Mersin Yörükler Dernek Başkanı Hidayet DiNÇER ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.