Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN Başkanlığında Çağdaşkent Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda Eğitim Öğretim Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Ufuk ATEŞ, İlçe Jandarma Mahmut ERYİĞİT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BADAS, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri katıldı.
 
        Toplantıda; İlçemizde bulunan okulların Okul Güvenliği, Okul Sağlığı, Obezite ile Mücadele ve Kantin Denetimleri, Okul Servis Araçları ve Güvenliği, İşyeri Sağlık ve Güvenliği, Öğrencilerin Risklerden Korunması gibi konularda sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.
 
        Toplantıda Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN “öğrencilerimizin ve velilerimizin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim geçirmelerini sağlamak amacı ile yapılan toplantımızda öğrencilerimizin her türlü kötü alışkanlardan korumak, onları iyi bir birey olarak yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Veli, öğretmen, okul idaresinin öğrencinin güven içerisin de okuması için iş birliği içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.