Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN Başkanlığında 20.09.2018 tarihinde saat 14:00’da Toroslar Hükümet Konağı Toplantı Salonunda İlçe İdare Şube Müdürleri ve Mahalle Muhtarları Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.
 
        Toplantıya Mersin Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Şube Teknikeri Ekrem BULUT, Toroslar Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin YILDIZ, Toroslar Belediyesi Fen İşleri Müdürü Emin Eşref AKBAY, MESKİ İçme Suyu Şube Müdürü Emre Gürkal GÖKÇE, MESKİ Kanalizasyon Şube Müdürü Niyazi KEÇEBAŞ, TEDAŞ Yetkilisi Yetkin Tongar SERİMER, DSİ 67.Şube Müdürü Mehmet ÖZDEMİR, Milli Emlak Müdürü Abdil ÇETİN, PTT Merkez Müdürü Elmas KARACA, PTT Merkez Şefi İbrahim PANAVUR, Türk Telekom İl Müdürlüğü Şefi Fethi DİNÇ, İlçe Kurum Amirleri ve Mahalle Muhtarları katıldı.
 
        Toplantı Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN’in açılış konuşması ile başladı. Toplantıda; önceki toplantılarda muhtarlarımızın istekleri ve sorunları hakkında kurumlar tarafından yapılan işlemler hakkında bilgi verildi. Mahallelerde devam eden sorunlar ve talepler alınarak çözümü konusunda kurumlarla gerekli çalışmalar yapılarak sorunların çözülmesi için gerekli çalışmalar başlatılmıştır.
 
        Toplantıda Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN “Mahallelerimizde devam eden sorunların ve taleplerin çözümü konusunda muhtarlarımızı bilgilendirmek amacı ile sık sık mahalle muhtarları toplantısı yaptıklarını. Kurumlar ile işbirliği içerisinde sorunların çözümü konusunda istişare içerisinde olacaklarını” belirtti.
 
        Toplantı Muhtarların talepleri ve sorunlarının alınmasının ardından sona erdi.