TOROSLAR İLÇE PROTOKOLÜ

1- Kaymakam

Ahmet Hikmet ŞAHİN

2-Belediye Başkanı

Hamit TUNA

3-İlçe Jandarma Komutanı

Mahmut ERYİĞİT

4- İlçe Emniyet Müdürü

Abubekir FİL

 

6-TBBM' DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIKLARI

-AK PARTİ İlçe Başkanı

Onur ÜNLÜ

-CHP İlçe Başkanı

Burhanettin ERDOĞAN

-MHP İlçe Başkanı

Emre AKSAY

-BDP İlçe Başkanı

Senai SAYIN

7-BAŞBAKANLIK VE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞK. AMİR VE MÜDÜRLERİ

-İlçe Müftüsü

Mehmet ÇABUK

-İlçe Gençlik ve Spor Müdür Vekili

Ali Osman BEBEK

 

8-İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

-İlçe Yazı İşleri Müdürü

Fatih YILMAZ

-İlçe Nüfus Müdürü

Servet BIÇAK

9-MALİYE BAKANLIĞI

-İlçe Malmüdürü

Dur Hasan ÜNAY

   

10-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

-İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mehmet BADAS

11- BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI

-Tapu Sicil Müdürü

Nusret GÖZAYDIN

12-SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR

-İlçe Sağlık Müdürü Vekili

Uzm.Dr. Nasır NESANIR

-Toplum Sağlığı Hekimi

Uzm.Dr. Nasır NESANIR

-Kadın Doğum Ve Çocuk Hast.Baş.Hekimi

Ahmet Serdar ÜNLÜ

13- TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI

-İlçe Tarım Müdürü

Ali BAYSAL

14- KÜLTÜR BAKANLIĞI

-Halk Kütüphane Yetkilisi
 

Ersin Ali ATLI

   

15- ORTA ÖGRETİM VE TEMEL EĞİTİM OKUL MÜDÜRLERİ

OKUL ADI

OKUL MÜDÜRÜ

-19 Mayıs Anadolu Lisesi

M.Naci DURMAZ

- Akşemseddin İmam Hatip Lisesi
 
Fahrettin ÖZTÜRK

-Arslanköy Yahya Aydın Lisesi

Recep TEKİN

-Atatürk Teknik ve E.M.Lisesi

İbrahim KAZANCI

-Cemile Hamdi Ongun E.M Lisesi

Halis SAYGIN

-Çağdaşkent And. Lisesi

Ziya AYAZ

-Eyüp Aygar Anadolu Lisesi

Cahit ÖZDEMİR

-Gözne Ç.P. Lisesi

Muhammet YILDIRIM

-Mehmet Serttaş And. Lisesi

Oğuz KAYMAZ

-H. Okan Merzeci Anadolu Lisesi

Suat HARABA

-Hasan Akel Anadolu Lisesi

Ferit ULUS

-Hoca Ahmet YESEVİ İ.H.Lisesi
 
Alaattin ÖZTÜRK
-İbnisina Özel Eğt.Mes. Lisesi
 
Ferhat KANTAR

-MTSO Anadolu Lisesi

Erol AKTAŞ

-Nihal Erdem Tic.Mes.Lisesi

Faruk TEMEL

-Özel Bahçeşehir Koleji Lisesi

Ozan YILDIRIM

-Toroslar Anadolu Lisesi

Cemal BARUT

-Kadri Şaman Mtso E.M.Lisesi

Nural GEYİK

-Hafsa Sultan Mes.Tek.And.Lisesi

Hatice KILINÇ

-Toroslar Şifa Hatun Mesleki Tek.And.Lisesi
 
Sami DOĞDU
-Özel Mersin And.Sağlık Mes.Lisesi
 
Hüseyin Sabri KARAGÜLLE

-Halk Eğitim Merkezi

Yusuf GÜLGEN

16-RESMİ BANKALAR

-T.C. Ziraat Bank. Müdürü

Diclehan ÖZ

17- TBMM DE GRUBU BULUNMAYAN SİYESİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIKLARI

-DSP İlçe Başkanı

Cezmi DOKUZOĞLU

-SP İlçe Başkanı

İlhami AKSOY

-DP İlçe Başkanı

Galip AKKAYA

-BBP İlçe Başkanı

Muzaffer ERDOĞAN

19-BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

-Hikmet KOÇ

-Haluk MUTLUAY

-Mehmet GÖGEN

-Ahmet KILIÇ

-Abdullah YILMAZ

-Kıyas USLU

-Ergün ÖZDEMİR

-Mustafa ÇAKIR

-Atila PARLAK

-Mehmet ÇİVİ

-Ömer BİLGİN

-Mustafa YAVUZ

-Aziz MİL

-Salih ÖZKAN

-Talat TUTKUN

-Mehmet TAN

-Bilal CANDAN

-Serpil MERSİN

-Hamit AYHAN

-Mustafa TURAN

-Abdurrahman ÇOKGÜNLÜ

-Salih BAYSAL

-İsmet HASANCAOĞLU

-Onur ÜNLÜ

-Yakup BİLİR

-Ali Rıza AYDIN

-Şükrü GÜVEN

-Ramazan TOPAL

-Avni ATMACA

-Mustafa GÜLER

-Hatice ŞAHİN

-Gülbahar KUŞ AYDIN

 

-Ahmet TUNGA
 
-Tuncay GÖKÇEL
-Belgüzar ARDIÇ
 
-Cemal YAZ
-Mehmet BULUT
 
 

20-ÖZEL BANKALAR

-Ak Bank

Nevin DÜNDAR

-Garanti Bankası

Tanzer ÖZLÜ

-İş Bankası

Harun IŞIL

-Vakıfbank

Ahmet DULKADİR

-Yapı Kredi Bankası

Sibel ÖZMUTLU

21-KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER BİRLİKLER VE KURULUŞLAR

-Sos.Yrd.Ve Day.Vakfı Başkanı

Ahmet Hikmet ŞAHİN (Kaymakam)

-Sos.Yrd.Ve Day.Vakfı Müdürü

Fatma GÜNAYDIN