Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN, Türkiye Beyaz Ay Derneği Mersin Şube Başkanı Gökhan ARSU ve öğrencilerini makamında kabul etti. Ziyarette Beyaz Ay Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Seher AŞAL ve Ziraat Odası Ortaokulu Müdürü Seyit Ahmet ÖZKUL’da hazır bulundu.
 
        Beyaz Ay Derneği Mersin Şubesi öğrencileri Erzurum’da 10-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Özel Sporcular Kayak Şampiyonasında İlimizi temsil etmişlerdir. Şampiyonada İlçemiz Ziraat Odası Ortaokulunda eğitimlerine devam eden Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonasında Yonca YÜKSEKBAĞ, Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasında Enes KARACA, Mevlüt EKMEZ ve Abdullah KARACA dereceye girerek Kayak Şampiyonasında büyük bir başarıya imza atmıştır.
 
        Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN ziyarette “İlimizi Türkiye Kayak Şampiyonasında Özel Sporcular olarak temsil eden ve şampiyonada büyük bir başarı elde eden Türkiye Beyaz Ay Derneği Mersin Şubesi öğrencilerini kutluyorum ve başarılarının devamı diliyorum. Ziyaret içinde Beyaz Ay Derneği Mersin Şube Başkanı Gökhan ARSU ve Öğrencilerimize de teşekkür ediyorum.” dedi.